Akmens masės plytelės interjero dizaine

Akmens masės plytelės puikiai tinka grindims dengti. Jos puikiai atrodys tiek svetainėje ar virtuvėje, tiek koridoriuose ar svetainėse. Plytelių naudojimas dažniau lankomose vietose – tai sprendimas, kuris sujungia vizualinį šios medžiagos patrauklumą ir praktines savybes. Akmuo yra atsparesnis dilimui nei dauguma kitų grindų dangos rūšių. Jis taip pat labai gerai tinka ten, kur naudojamas grindinis šildymas. Plytelės gerai praleidžia ir kaupia šilumą, todėl veiksmingai padeda užtikrinti tinkamą temperatūrą patalpose.

Vonios ir virtuvės apdaila

Akmens masės plytelės taip pat yra gera idėja sienų apdailai. Galite nuspręsti uždengti prieškambario ar koridoriaus sienas. Ne tik įgausite labai elegantišką išvaizdą, bet ir apsaugosite sienas nuo pažeidimų ir nešvarumų.

Akmuo taip pat puikiai atrodys ant virtuvės sienų. Jį verta kabinti ant sienos virš virtuvės stalviršio. Įdomi idėja – naudoti tiek tos pačios rūšies akmenį, tiek skirtingų rūšių ir spalvų derinį. Įdomų efektą taip pat galima išgauti derinant kitų rūšių akmens apdailą ant stalviršio ir sienos. Pavyzdžiui, poliruoto akmens stalviršį galima derinti su glazūruotomis plytelėmis.

Sienų interjeras

Svetainės sienos taip pat yra labai tinkama vieta akmens masės plytelėms naudoti. Galite dekoruoti vieną pasirinktą sieną, padengdami ją skalūnu ar travertinu, arba nuspręsti akmeniu apdailinti tik židinio zoną.

Verta prisiminti, kad sienų apdailos atveju mums nereikia per daug rūpintis funkcinėmis tam tikros rūšies akmens savybėmis. Taigi galime eksperimentuoti su marmuru, travertinu ar įvairiais smiltainiais ir klintimis.

Jeigu kalbame apie namus, kuriame yra daugiau aukštų, akmenį verta naudoti ir ant laiptų. Jei pastate yra betoniniai laiptai, juos išklojus tinkamomis plytelėmis interjerui bus suteiktas išskirtinis charakteris ir elegancija.

Vonios kambaryje natūraliai tiks ir akmens masės plytelės. Verta dengti sienas, kurias galima lengvai valyti, taip derinant gražią kambario išvaizdą su praktinėmis jos vertybėmis. Jei nuspręsime vonios kambaryje įrengti akmens masės stalviršį, galime išbandyti įvairių rūšių ir spalvų derinius, kaip ir virtuvėje.