Automobilio patikra nuotoliu

Automobilio istorija iš namų

Jei skaitote šį straipsnį, reiškia, kad ruošiatės pirkti naudotą automobilį. Automobilio istorija iš namų yra puiki paslauga, kuri leis jums sužinoti labai daug svarbios informacijos, niekur neinant. Jums reikės sužinoti vin kodą ir jį įvesti VIN patikra portale.

Dažniausiai yra perkami tik naudoti automobiliai, kadangi jie yra kur kas pigesni nei nauji. Reikia nepamiršti, kad naudotiems automobiliams nėra taikomos jokios garantijos. Todėl prieš jį perkant, reikėtų nuosėkliai apžiūrėti ir sužinoti jo praeities istoriją, kurią gausite ataskaitoje. Jei kažkada pirkote naudotą automobilį, tuomet žinote, kad nupirkti tvarkingą variantą yra labai sunku, kadangi nuvažius automobiliai atrodo labai prastai arba turi paslėptų defektų.

Atsiranda blogų pardavėjų, kurie stengis, kad jūs nupirktumėte jų prastą automobilį, o jie iš to uždirbtų. Internete vis daugiau atsirandu perpardavinėtojų, kurie nuperka sugedusias mašinas, aptvarko jas minimaliai ir stengiasi parduoti kitiems. Tačiau gali atsirasti ir pardavėjų, kurie patys neturi jokios informacijos apie automobilių praeitį, ir negalės jums atskleisti reikiamos informacijos.

Kokius privalumus turi ataskaita?

Ataskaita turi labai daug privalumų ir pabandysime jums išvardinti kelis iš jų. Kartais rinkoje yra pardavinėjami vogti automobiliai, ir jų nerekomenduojame pirkti, kadangi tik prarasite savo pinigus. Mes sužinoti ar jie vogti galime tik Lietuvos paieškos bazėse, tačiau kitų šalių nelabai ir patikrinsime. O jei ieškosime kur tikrinti, išvaistysime labai daug savo laiko. Todėl ataskaita automatiškai patikrins visas paieškos bazes ir jums pateiks informaciją ar jis kur nors yra paieškomas. Visi vengia pirkti automobilius, kurių ridos yra peržengusios 300,000 kilometrų. O pardavėjai yra gudrūs , todėl jas atsukinėjami. Jūs išvysite visą ridos augimo istoriją. Kiekvienų metų rida, o jei ji buvo kada nors atsukinėjama, pamatysite nuo kokios iki kokios ji buvo atsukta. Nepamirškite, kad pasitaiko net 3 ar daugiau kartų sukta rida.

Dabar yra mada vežti automobilius iš Amerikos, kadangi jie yra pigesni, ir galima sutvarkyti garažėlyje ir parduoti už didelę sumą. Todėl pamatysite kokias avarijas automobilis turėjo savo istorijoje, kokios kėbulo dalys per jas nukentėjo, kokia žala buvo įvertinta ir kuriais metais ji patirta.