Benzininio pjūklo pasirinkimas

 

Geras benzininis pjūklas gali padėti atlikti daugelį darbų, tad nieko keisto, kad dažnas jį turi savo ūkiniuose pastatuose. Paprasčiausiai jis gali padėti atlikti daugelį darbų, tad nieko keisto, kad žmonės invertuoja didelius pinigus, net ir tokiu atveju, jeigu tokia įranga yra reikalinga retai.

Tiesa, šiuo metu rinkoje siūloma įranga yra labai įvairi. Vizualiai labai panašus benzininis pjūklas gali turėti labai daug skirtingų funkcijų.

Žemiau aptarsime aspektus, kurie yra svarbiausi ir kurie gali padėti Jums rasti tai, ko ieškote.

  1. Galingumas.

Pasikartosime, kad šiuo metu pasiūla rinkoje yra plati. Dažniausiai dominuojantys varijuoja nuo 1 kW-5,4 kW galingumo. Geriausia renkantis yra tartis su specialistais, kurie gali nurodyti – kokio galingumo įranga labiausiai tinka Jums įvertinus – kokie darbai bus atliekami ir tuo pačiu kaip dažnai ji bus naudojama.

  1. Svoris.

Kitas svarbus aspektas yra svoris, kurio ribos irgi yra labai plačios. Dažniausiai rinkoje siūlomi pjūklai kinta 2,6 kg-7,4 kg svorio ribose. Vėlgi, reikia žiūrėti ne tik jo technines charakteristikas, kurios dažnai remiais į galingumą, tačiau taip pat ir sunkumo aspektą. Tiesiog tikrai ne visiems yra patogu dirbti su sunkia įranga.

  1. Gamintojas.

Visada siūlome rinktis tuos prekinius vardus, kurie yra žinomi. Tokia yra STIHL kokybė, kuri siejama su profesionalumu. Visada galima pirkti no name gaminius, kurie dažniausiai kainuoja pigiau. Tačiau didelė tikimybė, kad jie tarnaus, deja, labai trumpai.

  1. Energijos sąnaudos.

Daugeliui žmonių ne ką mažiau svarbu yra tai – kiek kuro reikės, kad pjūklas veiktų. Daugelis žmonių sutinka mokėti didesnius pinigus, kad tik paskui pjūklo išlaikymas nebūtų brangus. Tai yra logiškas sprendimas, kuris tikrai apsimoka bei atsiperka.

Siekiant, kad įranga Jums tarnautų našiai bei funkcionaliai – svarbu investuoti į kokybę ir ją pirkti patikimose prekybos vietose. Tam puikiai tinka parkutechnika.lt. Vis daugiau žmonių sutinka mokėti daugiau, tačiau pasirinkti įrangą, kuri tarnaus ne tik našiai, tačiau ir daugelį metų. STIHL kokybė yra būtent tokia.