INFLUX.LT – KOSMETIKOS APŽVALGOS, ATSILIEPIMAI

Aš galiu labai daug pasakyti apie žmones kuomet sužinau, kokią kosmetiką jie renkasi. Jeigu duše puikuojasi pirmas pasitaikęs šampūnas iš „Maximos“, galiu numanyti, kad tai, ką jūs ant savęs tepate ir kuo plaunate plaukus – jums visiškai neįdomu. Influx.lt – tinklaraštis apie kosmetiką.

KAIP RINKTIS KOSMETIKĄ?

Yra labai daug būdų išsirinkti sau tinkamą priemonę. Vienas iš jų – suprasti kokią problemą norite išspręsti ir ko reikia, kad ji galėtų būti išspręsta. Sausų plaukų problemas išspręsite rinkdamiesi drėkinančius šampūnus, o sausą odą lepindami hialurono rūgštimi. Tiesa ta, kad pasiūlos turime tikrai labai labai daug: drėkinančių šampūnų ir hialurono rūgšties serumų rūšių ir gamintojų, tikriausiai, net nesuskaičiuotumėme.

AR IŠVIS REIKIA NAUDOTI KOSMETIKĄ?

Kartais kyla toks labai natūralus ir nekaltas klausimas. Tikiu, kad visi apie jį yra bent vieną kartą pagalvoję – tai ar toks kosmetikos iš viso reikia? Ar reikia šimto šampūnų rūšių, šimto rūšių veido kremų ir tūkstančių losjonų kūnui? Aš laikausi tokios nuomonės, jog kosmetika, kai ji naudojama protingai, kai ji yra sukurta protingai – ji naudinga. Mano nuomone, kosmetika yra tai, kas leidžia mums laikytis higienos ir dėl šiosios palaikymo išvengti labai daug ligų.

Sakysite „bet kosmetika irgi sukelia ligų“. Taip, netinkamai sukurta ir per daug cheminė kosmetika gali sukelti įvairiausių odos problemų. Tačiau tai nereiškia, kad jos turėtumėme visiškai atsisakyti. Pagalvokite, gal tiesiog reikia ją naudoti atsakingiau? Atsakingiau rinktis ir ieškoti būdų išvengti bei sumažinti visas įmanomas rizikas. Rinkoje tikrai galima rasti daug kokybiškos, specialistų sukurtos ar specialistų patikrintos ir „palaimintos“ kosmetikos, kuri ne tik kad nesukels jokių indikacijų, bet ir padės puoselėti odą, sveikatą. Ilgainiui – reikia suprasti, kad gyvenime tyko daug visokių pavojų, tačiau mes neužsidarome kažkokiame burbule, kuris nuo visko apsaugos.

Mes negalime būti nuo visko apsaugoti, bet galime domėtis ir saugoti save tiek, kiek mus tai svarbu. Siūlau pradėti nuo to, kokią kosmetiką renkatės. Domėkites, analizuokite ir neleiskite savo uždirbamų pinigų nereikalingiems ar galimai pavojingiems produktams.