Kada reikalinga statybų techninė priežiūra?

Kas yra statybų techninė priežiūra – dažniausiai tai yra statybos darbų, viso proceso priežiūra. Statybų techninė priežiūra vykdoma sudarant sutartį, kurios įsipareigojimai yra inžinerinių tyrimų atlikimas, viso projekto dokumentacijos rengimas, kas liečia statybos darbus, taip pat rengia technines užduotis atlikti tokiems darbams kaip rekonstravimas, kapitalinis remontas, kapitalinė objektų statyba.  Statybos techninė priežiūra yra daug procesų atliekanti paslauga. Tačiau kokia priežiūra reikalinga jūsų objektui, sprendžia pagrindinis statytojas, apgalvodamas visas statybų sąlygas ir eigą. Kitas žingsnis seka, sąlygų aptarimas ir sutarties pasirašymas. Taip pat svarbu žinoti, kad statybų techninė priežiūra vykdoma pagal šiuos punktus: pirmiausia statybos projektas, po to rekonstravimo projektas, pastato modernizavimo projektas, kapitalinio remonto projektas ir griovimo projektas bei griovimo aprašu.

Apžvalga

Pastatų gyventojai tikisi, kad nekilnojamojo turto savininkai ir valdytojai sudarys jiems patogią gyvenimo ir darbo aplinką. Tačiau dauguma žmonių mažai galvoja apie užkulisius, kurių reikia norint patenkinti šiuos lūkesčius. Tačiau kai tik keleiviai pastebi santechnikos problemą, pagrindinis dėmesys skiriamas priežiūrai. Priežiūra yra „iš akies,“, kol kas nors nepavyksta. Dėl šios priežasties geriausios techninės priežiūros komandos dažniausiai lieka nepastebėtos, nes jos užkerta kelią dideliems gedimams, nepatogumams ir saugos pavojai, kurių nuomininkai gali nepastebėti. Priklausomai nuo objekto tipo, jai gali prireikti „visų sričių specialisto“ arba kelių darbuotojų, turinčių skirtingą darbo užmokesčio specializaciją.

Eilinė priežiūra

Tai planinės profilaktinės priežiūros darbai, skirti apsaugoti pastatą nuo irimo ir išsaugoti jo funkcionalumą. Įprastinės priežiūros darbai gali būti atliekami kasdien, kas savaitę arba periodiškai pagal grafiką. Jie padidina pastato ilgaamžiškumą. PM taip pat apima tvarias prevencines priemones pastato projektavimo ir statybos metu, kad būtų galima atlaikyti audras, potvynius ir kitas nelaimes. Tobulėjant pažangioms technologijoms ir atsirado termoviziniai tyrimai, terminio vaizdo naudojimas gali būti vienas iš būtiniausių statybų pramonei. Nuolatinis dėmesys skiriamas energijos vartojimo efektyvumui ir prevencinei priežiūrai, šiluminio vaizdo technologija leidžia statybininkams greitai nustatyti problemas ir pranešti savininkams apie galimus sprendimus, kol jos netampa didesnėmis problemomis.