Kas yra kaljanas?

Kaljanas – prietaisas skirtas rūkymui

Pandeminiu laikotarpiu dauguma žmonių nusprendė pramogų ieškoti namuose. O sugalvoti iš tikro yra ką – vieni renkasi stalo žaidimus, kiti gamina maista, kepa burgerius, kiti žiūri futbolą, o dar kiti renkasi kaljaną. Tai prietaisas, kuris skirtas šventiškam rūkymui, tai galima prilyginti ritualui, kadangi daug dėmesio reikia skirti būtent pasiruošimo darbams. Reikia žinoti tam tikrą specifiką, kokius kaljanus pasirinkti, kaip juos prižiūrėti ir t.t apie tai ir norime šiandien pasikalbėti.

Jeigu nusprendėte išbandyti kaljaną, turite žinoti kelis patarimus, jog dūmas būtų skanesnis:

Hookahshop.lt nuotrauka

  • Pirkite geros kokybės kaljaną. Tai atsilieps kokybei ir komfortui. Patariame juos rinktis specializuotoje hookahshop.lt parduotuvėje.
  • Daugiau dėmesio skirti taurelei. Atsižvelgti koks tabakas bus rūkomas. Tai Jums gali patarti specialistai.
  • Nepamiršti pasirinkti kokybiškų angliukų. Patirtis rodo, jog tai klientai dažnai pamiršta ir naudoja pigiausius angliukus. Angliukas atsakingas už užkūrimą, ir dūmų kiekį. Rekomenduojame naudoti kokoso angliukus, kurie neskleidžia smarvės.
  • Neskubėti pasiruošiant. Tai juk yra laisvalaikio praleidimo būdas,niekas Jūsų neveja.
  • Ta pati aukščiau išvardinta taisyklė galioja ir dėl pačio rūkymo. Nereikia traukti itin giliai, ar skubėti. Po to gali skaudėti galvą, o ir pats vakarinis pasisėdėjimas su kaljanu gali sukelti diskomfortą.
  • Rekomenduojame gerti skysčius. Geriausias pasirinkimas yra žalioji arbata, arba vanduo. Jeigu norite naudoti alkoholį, geriau rinktis kuo lengvesnį alų, ar alaus kokteilius ir jais nepiknaudžiauti.
  • Po naudojimo rekomenduojame skubiai išplauti kaljano priedus, taureles, šlangeles. Kadangi rūkant antrą kartą neišplovus gali kauptis suodžiai, būti šalutinių poskonių.
  • Kaip ir kiekviename dalyke, reikia atsirinkti sau tinkantį tabako skonį. Kurių šiuo metu yra apstu, galite rinktis tarp įvairių vaisių, arba vaisių mišinių.

Jei vistiek dar nedrąsu

Galite pasinaudoti kaljano nuomos paslauga su kaljano meistru į namus Vilniuje. Jums bus pravedama įvadinė pamoka, kaip reikia teisingai pasiruošti, galėsite užduoti klausimus susijusius su kaljanu įsigijimu. Užsakydami galėsite pasirinkti kaljaną pagal Jūsų poreikius.

Jeigu esate naujokas, kaljano nuomos paslauga yra itin aktuali. Kadangi galite nusipirkti daiktą, kuris nebus naudojamas, o tik užims vietą namie. O už nuomą mokate tiek, kiek naudojatės. Ir jums reikia papildomai investuoti pinigų, kadangi profesionali įranga kainuoja nemažus pinigus.

Straipsnis parašytas informaciniais tikslais, yra skirtas pilnamečiams asmenims.

Neskatiname kaljano rūkymo.