Keletas dovanų įdėjų vyrams

Dovanų idėjos vyrams

Artėja draugo ar vyro gimtadienis ir jūs vis dar nežinote, kaip jį nustebinti ar pradžiuginti. Atrodo, jau esate padovanojusi viską, kas tik įmanoma ir daugiau idėjų nebėra. Tačiau ar nesusimąstėte, kad dovanos vyrams gali būti ne vien tik materialios ir apčiuopiamos? Galbūt šiais metais vertėtų pagalvoti apie gerų emocijų ir neišdildomų įspūdžių dovaną.

Ekstremalios dovanos

Jei jūsų vyras yra ekstremalių pojūčių fanas, vertėtų pamąstyti ir apie tokią dovaną. O jei jūs dalyvautumėte ekstremalioje pramogoje kartu, tai būtų dar puikesnė ir nepamirštama dovana ir laikas dviese. Tad galite pagalvoti apie oro pramogas, tokias kaip skrydis oro balionu ar šuolis su parašiutu ar sklandymas. Padovanojus šias pramogas būsite tikra, kad jūsų vyras patirs tikrai ekstremalius pojūčius, pamatys nepaprasto grožio vaizdus iš paukščio skrydžio. Kita idėja būtų ekstremalus vandens sportas. Ypač, jei jūsų vyras tokio sporto dar nėra bandęs. Galite pagalvoti apie ekstremalų pasiplaukiojimą, pasiplaukiojimą su banglente ir kitas tokio tipo pramogas. Tokios pramogos suteiks ne tik didelį įspūdi, bet galbūt tai bus kelias į jūsų vyro naują ekstremalų hobį. Kitos idėjos būtų ekstremalus pasivažinėjimas. Galite išpirkti pramogą pasivažinėti su sportiniais automobiliais ar keturačiais vingiuotais miškų ir laukų takais.

Romantiškos dovanos

dovanos vyrams

Skrydis oro balionu, viena iš dovanų, kurią dovanodami savo vyrui, dovaną pasidarote ir sau.

Na, o jei jūsų vyras yra ramesnis ir jo ekstremalūs pojūčiai nedomina, galime jums pasiūlyti pagalvoti apie romantiško vakaro idėją. Galite nupirkti šią pramogą išsirinktame, jo mėgstamame restorane ir tuomet būsite tikri, kad galėsite laiką praleisti romantiškai kartu kalbėdami ir mėgaudamiesi maistu. Arba galite pasinaudoti pasiūlymu ir užsakyti degustacinę vakarienę. Tuomet būsite tikri, kad puikiai praleisite laiką kartu ir pasimėgausite nuostabiu maistu. Kita idėja būtų padovanoti savaitgalį SPA centre, kur jums bus atliekami masažai, galėsite mėgautis vandens procedūromis. Tokiu būdu galėsite pabėgti nuo kasdienės rutinos, pakeisti aplinką ir padovanoti puikią dovaną savo vyrui.

Kitos dovanų idėjos

O jei jums trūksta dovanų idėjų, ką galima padovanoti savo vyrui, galime rekomenduoti apsilankyti internetinėje svetainėje https://tobuladovana.lt/ . Čia rasite gausybę pasiūlymų ir idėjų, ką galima padovanoti savo vyrui ne tik gimtadienio proga, bet tiesiog norint jį nustebinti. Šie siūlomi dovanų kuponai puikiai atitiks siūlomų paslaugų ar pramogų kainą. Taip pat ne retai čia galėsite surasti akcijų, kurios siūlys pramogas įsigyti dar geresnėmis kainomis.