Kiek kainuoja sekso lėlė?

Nusprendus sau arba kitam žmogui nusipirkti sekso lėlę – turėtumėte pirmiausia ieškoti patikimos prekybos vietos, kur prekiaujama tik geriausios kokybės, sertifikuotais gaminiais. Juk seksas – intymus dalykas, tad ir žaisliukai jam pagyvinti – turi būti patvarūs. Galiausiai, mėgstantiems aktyvų, galbūt net brutalų seksą – rinktis reikia specialias lėles, kurios “atlaikys” ir labai įsiaudrinusius vyrus.

Rinkoje siūlomos sekso lėlės – kinta ne tik savo išvaizda bei funkcionalumu, tačiau ir kainomis. O kokios jų ribos?

Standartinės sekso lėlės

Pigiausiai kainuoja standartinės lėlės. Geriausias ir paprasčiausias būdas susipažinti su kainomis – internete jas peržiūrėti, išanalizuoti. Jeigu pirksite labai pigias, tikėtina, kad jos nebus labai aukštos kokybės, kadangi lėlei pagaminti reikalingos specialios medžiagos. Taip pat nepamirškite, kad internete galima pamatyti akcijas. Tuomet galėsite sumokėti mažiau, tačiau būti ramiu dėl gautos kokybės.

Aukštos kokybės sekso lėlės

Greta standartinių dažniausiai minimos ir aukštesnės kokybės lėlės, kurios ne tik gaminamos iš geresnių medžiagų, tačiau taip pat ir gamintojai siekia išgauti kuo natūraliausią rezultatą. Kai kurie džiaugiasi, kad lėlės atrodo tarsi gyvi žmonės.

Tokio dydžio, proporcijų, galiausiai, veido, kuris leis Jums sekso metu jaustis tarsi esate su kitu žmogumi. Aukštesnės kokybės sekso lėlės dažniausiai parduodamos kartu su priedais, tačiau juos galima įsigyti ir atskirai.

Tikroviškos sekso lėlės

Galiausiai, pačios brangiausios ir daugiausiai dėmesio sulaukiančios yra sekso lėlės, kurios visiškai realiai atrodo kaip tikri žmonės. Jos gali kainuoti net kelis tūkstančius eurų. Dažniausiai kiekviena lėlė yra tikras šedevras, nes kiekvienas jos linkis, kiekviena raukšlė – atrodo natūraliai.

Tokios lėlės yra meno kūriniai, kurie sekso metu leis patirti labai daug nuostabių emocijų. Svarbiausia yra nebijoti jas išbandyti ir nusimesti savo kuklumo apsiaustą, kuris sutrukdo nuotykiams bei atradimams.

Yra įmonių, kurios net gamina tokias lėles pagal asmeninį pageidavimą. Tuomet dažnai užsakovai paprašo lėlės, kuri primena kokią nors žvaigždę, žymų žmogų. Na, čia jau kiekvieno fantazijos reikalas, nes nuo to – kinta ir kaina.