Kodėl šunis reikia maitinti tik kokybišku maistu?

Kaip ir žmonių sveikata, taip ir gyvūnų sveikata priklauso nuo to, kokiu maistu maitinamės. Ne išimtis yra ir šunys. O jiems reikia ypač gero maisto, kad kiekvieną dieną jie galėtų būti aktyvūs, jų kailis atrodytų sveikas ir panašiai. Tad tie, kurie galvoja, kad šuns maistas nėra svarbus, šį straipsnį parengėme būtent tam, kad įsitikintumėte, kad jis yra nepaprastai svarbus.

Gera sveikata ir ilgesnė gyvenimo trukmė

Tinkamas maistas, galima sakyti, yra pagrindas geros sveikatos. Tad būtent kokybiškas maistas gali tai ir užtikrinti. Ir automatiškai, jeigu bus gera sveikata, tai ir šuns gyvenimo trukmė bus žymiai ilgesnė. Advance šunų maistas duos visas reikiamas medžiagas, todėl visada šuo bus sveikas, judrus gyvens labai ilgai.

Mažesnis apsilankymų skaičius pas veterinarą

Kaip ir minėjome, kokybiškas šunų ėdalas suteiks galimybę šuniui būti sveikam. O tai lemia ir tai, kad reikės mažiau lankytis pas veterinarą, nes bus mažiau įvairių sveikatos problemų. Tad automatiškai galėsite sutaupyti tam tikrą sumą pinigų, kurią reikia leisti už veterinarijos paslaugas. Nutinka ir tokių dalykų, kad ilgą laiką duodant nekokybišką maistą gali atsirasti tam tikros skrandžio ar virškinimo problemos. Nors atrodo, kad maistas yra suvirškinamas ir pašalinamas, tačiau išsiskiriančios tam tikros medžiagos neigiamai gali veikti šuns sveikatą, ko pasekoje reikės kreiptis į specialistus.

Sveikesnis kailis ir oda

Tikrai teko matyti ne vieną šunį, kurio kailis nėra žvilgantis ir yra šiurkštus. Ir tai tikrai nėra nuo jo veislės, tai gali signalizuoti, kad jis yra netinkamai maitinamas arba jo maistas yra ne toks kokybiškas, koks turėtų būti. Nors kai kam gali atrodyti, kad kailiui sutvarkyti ir odos būklei pagerinti reikia tepti įvairias priemones, tačiau didelė dalis priklauso nuo tinkamo maisto. Jeigu tam tikrą laikotarpį jį šertumėte itin aukštos kokybės maistu, greitu metu tikrai pamatytumėte rezultatus.

Susinormalizuoja kūno svoris

Nors ir liūdna pripažinti, tačiau realybė yra tokia, kad tikrai didelė dalis šunų turi antsvorio. Tai lemia gana nemažai faktorių ir vienas iš jų yra mityba. Aišku, šunys negali pasirinkti, ko ėsti, o ko ne, tačiau būtent už tą atsakingi yra šeimininkai. Jeigu kūno svoris yra per didelis, tai gali signalizuoti, kad duodamas netinkamas maistas ir tai, kad judama yra per mažai. Todėl bent jau sureguliavus šiuos du dalykus galima pamatyti rezultatus labai greitai.