Kokį automobilį rinktis tolimesnei kelionei?

Atostogos – tai atsipalaidavimo metas, kai varginantys kasdieniai reikalai turėtų būti nustumti į antrą planą. Tačiau prieš išvykdami dar turite apgalvoti, kokia transporto priemone keliausite. Judėjimas turi būti greitas ir efektyvus, taip pat patogus. Todėl jei atostogauti vyksta didesnė žmonių grupė, automobilio nuoma gali būti geras pasirinkimas.

Patogumas nuomojant automobilį

Žmonės, besidomintys, ar verta išsinuomoti automobilį kelionei, turėtų sužinoti apie daugybę tokio sprendimo privalumų. Didžiausias iš jų, žinoma, yra komfortas. Jei neturime automobilio, kuris užtikrins malonų važiavimą keleiviams ir vairuotojams ilgesniu maršrutu, alternatyva gali būti automobilio nuoma atostogoms. Kreipdamiesi į nuomos įmonę, turime teisę nuspręsti, kokio automobilio mums reikia. Vairuotojas gali pasirinkti automobilio markę, pavyzdžiui, Volkswagen, Toyota, Seat, ar bet kokią kitą patinkančią ir pagrindinius parametrus, atsižvelgdamas į savo pageidavimus. Profesionalių nuomos kompanijų asortimentuose vairuotojai gali rinktis iš nebrangių variantų, kurie, nepaisant savo mažos kainos, užtikrins komfortą ir saugumą ilgai važiuojant, taip pat iš kiek prabangesnių variantų.

Saugumas

Vienas didžiausių privalumų keliaujant nuomotu automobiliu Lietuvoje ir užsienyje neabejotinai yra saugumo klausimas. Pasirašę sutartį su įmone galime būti tikri, kad mūsų pasirinktas automobilis turi mažą ridą, neturi paslėptų gedimų, yra reguliariai ir sistemingai aptarnaujamas. Jei palyginsime jį su jūsų automobiliu, gali pasirodyti, kad saugumo lygis keliaujant nuosavu automobiliu būtų gerokai apribotas. Be to, turite atsižvelgti į tai, kad nusprendus keliauti nuosavu automobiliu, išlaidos bus daug didesnės nei trumpalaikės nuomos.

Mobilumas ir laisvė

Automobilių nuomos įmonė kelionei į užsienį siūlo labai platų automobilių markių asortimentą. Atostogų skrydžiai nėra pigūs, ypač kai sprendimas keliauti vasarą priimamas spontaniškai. Esant tokiai situacijai, automobilio nuoma bus kur kas pigesnis pasirinkimas. Vairuotojai gali rinktis modernius aukščiausios klasės automobilius, kuriuos vairuoti – tikras malonumas. Kitas kelionės išsinuomotu automobiliu pranašumas prieš kelionę lėktuvu yra tas, kad pirmo varianto atveju dėl išvykimo datos ir laiko sprendžiame patys. Transporto priemonę galime išsinuomoti, bet kokiam laikotarpiui, o tai taip pat labai svarbu žmonėms, kurie neturi griežtų planų.