Kokie baldai reikalingi vaiko kambaryje?

Planuoti namus visada yra sudėtinga užduotis, net jei to laukėte visą gyvenimą. O vaikų baldai ir jų miegamųjų planų sudarymas yra dar didesnė ir kartais sudėtinga užduotis. Nors vaikai yra mažo dydžio ir dažnai yra nustumti į mažesnius namų kambarius, jie turi daug daiktų ir reikalavimų kambaryje. Tačiau pasitelkę keletą gudrių gudrybių ir tinkamais baldais galite sukurti savo vaikui puikų miegamojo dizainą, kuris būtų itin funkcionalus, su žaidimo kambariu.

Viskas, ko reikia jūsų vaikui, paskleiskite per vieną sieną

Pagrindiniai, minimalūs baldai, kuriuos turėsite įtraukti į vaiko miegamojo dizainą, yra lova, rašomasis stalas, spinta arba komoda, lentynos knygoms, žaislams ir kitiems daiktams. Visa tai išdėstyti kambaryje taip, kad jūsų mažylis taip pat turėtų vietos judėti ir žaisti, gali atrodyti kaip tikras tetris žaidimas. Lengvas būdas sukurti šiek tiek vienodumo – viską planuoti vienoje sienoje. Jei jūsų vaikų kambario dizainas turi visą sienų plotą, kuriame nėra langų ar bet ko kito ant sienos, naudokite tai kaip atspirties tašką, kad tilptumėte į visus baldus. Šiame miegamojo dizaine matome, kad vaiko kambario baldai yra tvarkingai įrengti vienos sienos erdvėje, kur viskas: nuo rašomojo stalo, lovos, lentynų viršuje ir net dviejų šoninių staliukų, pastatytų kaip naktiniai staleliai, kompaktiškoje erdvėje, todėl likusioje patalpoje jaučiasi atviresnė erdvė, kurioje galima judėti.

Daugiafunkciniai vaikų kambario baldai mažos erdvės namams

Planuojant bet kokį mažos erdvės namą svarbiausia yra rasti būdų, kaip protingai išnaudoti grindų plotą, pridedant baldus, kurie maksimaliai išnaudoja jų užimamą plotą. Vaikų kambario dizaino metu perkant baldus, kurie tarnauja daugiau nei vienam pagrindiniam tikslui, yra protingas būdas atlaisvinti vietos kitiems daiktams, kurių gali prireikti jūsų vaikui. Nors viengulė lova visada yra geriausias pasirinkimas norint sutaupyti vietos, nepamirškite po ja esančios plataus ploto, kuris dažnai nepastebimas. Pridėjus daiktų laikymo stalčius ar dėžutes po lova, gali padvigubėti kaip papildomos spintos vietos vaikų daiktams.

Pritaikykite vaikų kambario baldus pagal jų poreikius

Vaiko kambarys turėtų būti kaip šventovė, kurioje jie galėtų pailsėti, atsipalaiduoti, jame būtų pakankamai patogu mokytis ir žaisti. Atsisėskite su savo vaiku (kad ir kokio amžiaus jis būtų) ir sudarykite sąrašą, ko jis norėtų savo kambaryje, tai gali padėti sukurti atspirties tašką, nuo kurio pradėti savo vaiko miegamojo dizainą.