Kokie yra tentinio garažo privalumai?

Vienas didžiausių verslo išlaidų yra technika ir jos laikymo patalpos. Ir žemės ūkyje, ir statybų versle jūs negalite išsiversti be jų. Tad pakalbėkime apie alternatyvą nuolatiniams garažams, koks greitesnis ir pigesnis būdas dar yra jūsų turimai technikai laikyti.

Angarai sparčiai besivystančios žemės ūkio rinkos sąlygomis vis labiau tampa paklausūs statybų technologijos dalis, kurios per labai trumpą laiką gali suteikti didžiausią įmanomą ekonominį poveikį. Optimalus sprendimas tokiose situacijose yra tentiniai angarai. Platus dydžių pasirinkimas ir šių struktūrų daugiafunkcionalumas, turintis didelį patikimumą, padarė juos besąlygiškais lyderiais tarp konkurencingų statybų technologijų, kuriuos rasite storex.lt.

Angarų konstrukcijų su tentine danga pranašumai yra paprastumas, mobilumas, universalumas. Panašus angaras gali puikiai tarnauti kaip grūdų, įrangos sandėlis ir patalpa žemės ūkio gyvuliams laikyti, naudojamas kaip gamybos dirbtuvės, biuras, sporto salė, parodų paviljonas ir žinoma kaip garažas technikai laikyti.

Tentinio garažo privalumai

  • Skirtingai nei nuolatiniai garažai, jie turi greitai surenkama rėmą, pagamintą iš storų metalo sienų, kuris gali atlaikyti didžiausią vėjo ir sniego apkrovą.
  • Statybos sąlygos yra įspūdingos – vietoj ilgų mėnesių nuolatinio garažo statybai, angaro struktūrai pastatyti reikia tik kelių dienų.
  • Statant angaro struktūras, leidimai nereikalingi. Tai džiugins visus, kurie kada nors susidūrė su statybomis ir dokumentais, susijusiais su įvairių pastatų projektavimu ir pridavimu.
  • Tentinis garažas yra ne išlaidos, o investicijos. Galų gale angaro struktūrą galima lengvai išmontuoti ir gabenti į kitą vietą arba parduoti, jei jis neteikia poreikio. Struktūros stiprumas neprarandamas net kelis kartus permontavus.
  • Mažos išlaidos, palyginti su sustiprinto betono struktūromis.
  • Montavimas bet kurioje patogioje vietoje.
  • Konstrukcijos turi plačią vidinę erdvę, leidžiančią lengvai perkelti įrangą, sandėliuoti techniką. Natūrali šviesa sukuria kokybines darbo sąlygas dienos metu, padeda sumažinti elektros energijos sąnaudas.

Žemės ūkio mašinų laikymo mažos kainos ir jos statybos efektyvumas garantuoja palankias investicijas, leidžiančias greitai grąžinti investuotus lėšas ir uždirbti pelno.

Svarbu pasirinkti tinkamą dydį, ypač plotį ir aukštį, o bendras naudingas plotas turėtų būti patogus, norint laikyti ne tik specialią įrangą, bet ir visa tai kas reikalinga techninei priežiūrai.