Lipdukų spausdintuvai: kaip išsirinkti?

Lipdukai yra toks daiktas, kuris naudojamas labai dažnai. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai gali būti tik vaikų žaidimas, tačiau iš tikrųjų, tai yra kasdienis daiktas, kuris naudojamas nuolatos ir tam tikri verslai be jo apsieiti tikrai negali. Jeigu nusprendėte ir jūs išsirinkti lipdukų spausdintuvą, vien tik į išvaizdą dėmesio kreipti nereikia. Pateiksime dar kelis dalykus, kurie gali būti itin svarbūs.

Ar lipdukai bus spausdinami mėgėjiškai, ar profesionaliai?

Renkantis lipdukų spausdintuvą, iš anksto labai svarbu žinoti, kokia bus jo paskirtis ir koks yra jūsų verslas. Jeigu jums reikalingi vos keli lipdukai, jūs nedirbate vienoje vietoje, o nemažai važinėjate, tokiai situacijai kur kas labiau apsimoka rinktis mobilų spausdintuvą. Taip nesunkiai jį galėsite pasiimti su savimi ir per dieną atspausdinti kelis lipdukus tikrai pavyks. O jeigu situacija yra atvirkštinė ir lipdukų spausdinimas turi vykti nuolatos ir per dieną jų atspausdinti reikia tikrai ne vieną šimtą, tuomet geriausia rinktis pramoninį aparatą. Jame nesunkiai vienu kartu bus galima atspausdinti net po keliolika lipdukų, taip pat patogiai galėsite keisti jų dydžius, spalvas, kontūrus ir kitus jums reikiamus dalykus.

Spalvos

Renkantis lipdukų spausdintuvą iš anksto reikėtų žinoti, ar gaminamiems lipdukams bus reikalingos spalvos ar pakaks tik vienos. Nuo tokio sprendimo gali smarkiai koreguotis kaina, nes spalvoti lipdukų spausdintuvai yra kur kas brangesni, nei kad nespalvoti. Spalvoti lipdukai dažniausiai naudojami norint atkreipti dėmesį, sudominti klientą, tad jie reikalingi kaip patraukli etiketė, įmonės logotipas ir kiti panašūs dalykai. Nespalvoti lipdukai gali būti tokie, į kuriuos didelio dėmesio kreipti nereikia, bet jie yra privalomi. Dažniausiai jie klijuojami kitoje pusėje, kur žvilgsnis jį pamato tik po tam tikro laiko, pavarčius atitinkamą daiktą.

Pirkti paslaugas ar pirkti aparatą?

Į šį klausimą kiekvienas verslas turi atsakyti individualiai. Nereikėtų vadovautis kitų nuomone ir pastebėjimais, nes kiekvieno verslo specifika yra skirtinga ir kiekvienam reikia skirtingų dalykų. Todėl reikėtų apskaičiuoti išlaidas, kurias išleistumėte perkant visą lipdukų aparatą ir išlaidas, kurios bus patiriamos, jeigu samdysite tokias paslaugas. Reikia įsivertinti ir pačius smulkiausius dalykus, kaip pavyzdys galėtų būti, ar tokiam aparatui bus reikalingas atskiras darbuotojas ir kitus panašius dalykus, kas gali sutaupyti jūsų įmonės kaštus arba kaip tik atvirkščiai – juos padidinti.