Maistas be gliuteno. Ar tai mada?

Maistas be gliuteno – mada ar …?

Vis daugiau žmonių renkasi sveiką gyvenimo būdą, kurio kasdienybėje dominuoja tinkamas kiekis vandens ir maistas be gliuteno. Yra manančių, jog maistas be gliuteno tėra mada – naujoviška, gerai skamba, madinga. O kas yra mada? Maistas be gliuteno ne šiaip sau susilaukė labai didelio populiarumo, vis daugiau žmonių išbandę gyvenimą be gliuteno, prie jo nebegrįžta. Kodėl?

 

Patirtys ir laikas – geriausias vertintojas

Kuomet rinkoje atsiranda naujas produktas, naujas maitinimosi stilius, būdas ar nauja dieta, tai yra sunkiai įvertinama. Tačiau, laikui bėgant, žmonės dalinasi savo pastebėjimais, rezultatais, įžvalgomis ir rekomenduoja šį būdą, arba ne. Maistas be gliuteno, išgelbėjo ne vieną žmogų. Tą, kuris serga celiakija ir iki tol kentėjo įvairiausius simptomus, tą, kuris tiesiog netoleruoja gliuteno, tą, kuris linkęs į įvairiausias alergijas. Ir tą, kuris daug metų valgė mėsą, pieno produktus, daržoves, bet visa tai jau labai pabodo, todėl puiki išeitis – naujų skonių ir dar neatrastų produktų bei patiekalų paieška.

Klaidingai manoma, jog be gliuteno, reiškia, sveika, tačiau nelabai skanu. Šiandien mes turime daug įvairiausių receptų, kurie padės skaniai ir sveikai pasigaminti patiekalų be gliuteno. Tai gali būti tiek įdomesni pusryčiai, sotūs pietūs ar lengva, skani vakarienė, kuri nesukels pilvo pūtimo ar persivalgymo jausmo.

 

Maisto įstaigos supranta tuos, kurie gyvena be gliuteno.

Kadangi veganiško maisto poreikis auga, vis daugiau restoranų, kavinių ir net mažų kepyklėlių siūlo maistą be gliuteno. Tai puiki galimybė pamatyti ir suprasti, kiek daug visko gali būti gaminama su nuliu gliuteno.

 

Tortui be gliuteno sakome TAIP

 

Skaniausi tortai, desertai, pyragaičiai Jūsų ypatingai progai bus visų išgirti ir kaip mat dings nuo stalo. Tereikia vieno… apsilankyti Holigans svetainėje ir, sunkiausia užduotis, išsirinkti. Išduosime paslaptį, jeigu išsirinkti atrodo neįmanoma, o akys nori visko, užsisakykite tortų rinkinį, kuriuo mūsų pirkėjai labai žavisi. Paprasčiau nebūna. Paganote akis, apsilaižote, išsirenkate, o gaminimu, pristatymu bei Jūsų džiaugsmu pasirūpinsime mes.

 

Paruošė Sabina Kemerienė