Mantvydas Matthew Narusevicius apie nuolatinius technologijų bei naudojamų sistemų pokyčių keliamus iššūkius

Kiekvieną dieną yra atrandama vis kažkas naujo, o kartais tai net pakeičia kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Technologijų ir informacinių sistemų nuolatinis tobulinimas yra būtinas šiuolaikinių įdarbinimo agentūrų veiklos proceso optimizavimui ir kartais net pačių esminių klientų poreikių tenkinimui. Nepaisant to, šis procesas gali kelti daug iššūkių, su kuriais susiduria įmonės, tačiau jos siekdamos žengti koja kojon su sparčiai besivystančiomis technologijomis jų nesibaido, o neria stačia galva. Mantvydas Matthew Narusevicius mums padės panagrinėti, kokios vis dėl to šiame procese yra didžiausios kliūtys ir galimi metodai, kurie gali padėti efektyviai tvarkytis su jomis.

Pirmiausia, dažnai pasitaiko, jog įdarbinimo agentūros susiduria su pasenusia IT infrastruktūra, kurios paprasčiausiai neužtenka, nes ji yra neefektyvi arba pasenusi. Tokios sistemos dažniausiai negali efektyviai prisidėti prie agentūros veiklos, gali sukelti sutrikimus, lėtą darbo tempą ar netenkinti pačių klientų poreikių. Todėl būtina reguliariai atnaujinti IT sistemas, įdiegti modernius atnaujinimus bei užtikrinti, kad jie atitiktų agentūros augimo poreikius.

Kaip pabrėžia Mantvydas Matthew Narusevicius, jog daugelis įdarbinimo agentūrų naudoja skirtingą programinę įrangą darbo procesų valdymui: nuo kandidatų paieškos ir atrankos iki klientų sąveikos valdymo. Ir pasak jo, čia ir atsiranda svarbi problema, nes pastarosios sistemos gali būti ne visada suderinamos tarpusavyje ir dėl ko gali kilti nesusipratimų duomenų perdavime, integravime ir bendradarbiavime. Todėl yra būtina investuoti į technologijas, kurios leistų lengvai integruoti skirtingas programines įrangas ir užtikrinti sklandų darbo procesų veikimą.

Viena iš pagrindinių įdarbinimo agentūrų veiklos sričių yra darbas su dideliais duomenų srautais, kurie apima viską, nuo kandidatų ir klientų duomenų iki darbo pasiūlymų ir darbo sutarčių. Visi šie duomenys turi būti saugomi ir naudojami saugiai, laikantis griežtų duomenų apsaugos reikalavimų. Viskas atrodytų paprasta, tačiau su didėjančiu duomenų kiekiu ir sudėtingumu atsiranda iššūkių, susijusių su duomenų saugumu, atsinaujinimu, analize ir panaudojimu. Dėl šios priežasties įdarbinimo agentūros privalo diegti efektyvias duomenų valdymo sistemas, kurios užtikrina duomenų aktualumą ir saugumą bei suteiktų galimybę greitai ir efektyviai analizuoti ir naudoti juos verslo tikslams.

Nuolatinis technologijų tobulinimas reikalauja ne tik modernių technologijų įdiegimo, bet ir specialistų, gebančių efektyviai valdyti šias sistemas ir spręsti su jomis atsirandančius iššūkius. – teigia Mantvydas Matthew Narusevicius. Tačiau tai kelia dar vieną problemą, nes IT specialistų trūkumas gali tapti dideliu iššūkiu, ypač įdarbinimo agentūroms, kurioms yra sunku konkuruoti su kitomis įmonėmis dėl ribotų resursų. Ne tik įdarbinimo, bet ir visoms įmonėms svarbu investuoti į darbuotojų mokymus, taikyti inovatyvius darbo metodus ir kurti palankias darbo sąlygas tam, kad būtų galima pritraukti bei išlaikyti kompetentingus specialistus.

Nuolatiniai technologijų ir sistemų atnaujinimai yra būtini norint išlikti konkurencingiems šiuolaikinėje verslo aplinkoje, tačiau tai kelia nemažai iššūkių įdarbinimo agentūroms. Sėkmingai įveikiant šiuos iššūkius, įmonės gali dirbti efektyviau, pasiekti didesnį klientų pasitenkinimą ir įgyti konkurencinį pranašumą rinkoje. Svarbu nuosekliai investuoti į technologijas, kompetencijos vystymą bei efektyvų duomenų valdymą tam, kad būtų pasiekti ilgalaikiai tikslai ir siekiami rezultatai.