Mergaitės kambario įrengimo taisyklės

Komponuojant mergaitės kambarį svarbiausia taisyklė yra skirti dėmesį jos poreikiams. Tik tokiu atveju galite būti rami, kad mažojo norės leisti laiką savo kambaryje. Kiekvienas daiktas, kuriame bus – turi būti pasirinktas tikslingai. Tiek baldai, tiek papuošimai.

Tikimės, kad šis straipsnis bus trumpas bodas, kuris padės paprasčiau sukomponuoti mergaitės svajonių kambarį.

Reikia geros lovos

Geros vaikiškos lovos garantuoja, kad vaikas visada jausis gerai, bus produktyvios bei šaunios nuotaikos. Kadangi šiuo metu lovų galima ieškoti internetu – tai darytis siūlome kartu su vaikui. Jeigu rasite tokią lovą, kuri patinka Jums, deja, ne vaikui, tokiu atveju yra didelė tikimybė, kad mažoji joje net nemiegos. Tėveliai tegul daugiausia dėmesio skiria baldo techninėms charakteristikoms, kurios lemia, kad lova bus patogi ir geros kokybės, o stilių turi rinktis mergaitė, kuri toje lovoje ir miegos.

Daugiau dėmesio spalvoms

Mergaitei taip pat reikia nuspręsti, kokios spalvos bus jos kambarys. Nors dažniausiai yra minima rausva, tačiau esant tokiai plačiai paletei kiekviena tikrai gali rasti tokį variantą, kuris jai labiausiai patinka. Svarbiausia, kad vaiko kambaryje būtų kuo daugiau šviesių, pozityvių spalvų, kurios maloniai nuteikia.

Kur bus laikomi žaislai?

Kai radote lovą – laikas pradėti galvoti apie spintą. Tai yra antras svarbus baldas vaiko kambaryje. Tai erdvė, kurioje ne tik bus laikomi daiktai, tačiau taip pat ir mokomasi tvarkytis. Geriausia taip pat spintos paieškas palikti pačiai mergaitei. Pasikartosime, kad geriausia yra ieškoti internete. Tegul mažoji pasako – kokio modelio, kokio stiliaus spinta jai labiausiai patinka.

Mergaitės poreikių vertinimas

Galiausiai, kad ir kokie baldai perkami, kad ir kokios kitos smulkmenos komponuojamos –  reikia, kad viskas būtų daroma su vaiko norais ir pritarimu. Dažniausiai tėveliai norėtų visai kitaip atrodančio kambario. Visgi, svarbiausia yra mažosios norai. Kai ji yra patenkinta – tėveliai taip pat turi būti laimingi.

Šiuo metu pirkti baldus galima internetu. Tai padeda sutaupyti daug laiko ir rasti tokius, kurie patinka mergaitei pigiau, kadangi pamatyti akcijas bus paprasčiau.