Metalinės dekoratyvinės tvoros

Kalviška yra originali metalinė tvora, tačiau šiandien yra pigesnių variantų, kuriuos yra lengviau montuoti. Ankščiau šios tvoros buvo turto ir statuso ženklas. Tačiau, šios tvoros vėliau tapo įprastos dėl davo populiarumo.

Šiandien kalviška tvora nėra toks retas ar pernelyg brangus pasirinkimas, kaip kadaise. Tvoros naudojamos siekiant užtikrinti privatumą, saugumą, sukuriant zonas visame kraštovaizdyje arba apibrėžiant statų šlaitą ar nuolydį. Taip pat plačiai naudojama nuosavų namų kiemo apdailai.

Dauguma tvorų iš aliuminio ir plieno gaminamos gamyklose. Išskyrus grandinines tvoras, kurios dažniausiai yra naudingos, dekoratyvinės metalinės tvoros yra įvairių formų ir stilių, kurios nepanašios į kaltinę geležį.

Štai keletas metalinės tvoros privalumų:

Ilgaamžiškumas: metalas yra viena patvariausių iš visų tvoros medžiagų. Plieninės tvoros tarnauja apie 20 metų.

Nereikalaujama priežiūros: neskaitant periodinio perdažymo siekiant kontroliuoti rūdis, metalinėms tvoroms nereikia jokios priežiūros. Jos nedažo ir nepūva, o vabzdžiai negali  pakenkti.

Ekonomiška: metalas nėra pati pigiausia tvoros medžiaga, tačiau ji nėra ir pati brangiausia. Yra daugybė variantų, tinkančių kiekvienam biudžetui.

Dekoratyvinės tvoros

Dekoratyvinės metalinės tvoros yra patvarios ir nereikalauja priežiūros. Dekoratyvinės tvoros, pagamintos iš geležies, plieno ir aliuminio, tampa kokybiškos, kai jos nudažytos gamykloje pritaikyta poliesterio milteline danga. Dėl šios specialios dangos jie yra atsparūs rūdims, korozijai ir gamintojo defektams.

Aliumininės dekoratyvinės tvoros gaminamos su milteliniu dažymu, kietinamu karščiu, kad susidarytų tvirtas lygus paviršius. Šis procesas suteikia šiai medžiagai gebėjimą atlaikyti atšiaurias sąlygas, įskaitant didelį karštį ir šaltį, todėl daugelis gamintojų ir prekių ženklų siūlo labai ilgas ar net „visą gyvenimą trunkančias“ garantijas.

Dekoratyvinės metalinės tvoros yra įvairių stilių ir spalvų, kad papildytų visų tipų gyvenamąją ar komercinę architektūrą – nuo ​​šiuolaikiško ir dailiai modernios iki laiko patikrinto tradicinio ir klasikinio stiliaus. Taip pat galite pasirinkti puošnų Viktorijos laikų stilių su ritiniais ir sudėtingais metalo dirbiniais. Dekoratyvinės aliuminio ir geležies tvoros yra nekenksmingos aplinkai.

Tvoras ir jų variantus galite peržiūrėti nuorodoje: https://stogulinija.lt/produktas/metalines-tvoralentes/.