Shiatsu masažas ar masažuokliai ?

Svarbiausia:

Shiatsu reiškia pirštų spaudimą ir tai yra japonų masažo forma. Shiatsu masažas turi savo ištakas tradicinėje kinų medicinoje.Masažas daro spaudimą energijos taškams. Tai skatina gerovę organizme ir gali išlaisvinti įtampą ir taip sumažinti skausmą. Svečiams siūlomi įvairūs Shiatsu masažuokliai. Mes daugiausia atskiriame kaklo, nugaros ir pėdų masažuoklius.

Masažuoklio am700 Shiatsu Pro apžvalga 2022 m. Čia mes pristatome jums Shiatsu masažuoklius, kuriuos mes išbandėme išsamiau. Mes surinkome išsamią pagrindinę informaciją jums ir taip pat pridėjome klientų atsiliepimų santrauką internete. Tokiu būdu mes norime, kad pirkimo sprendimas jums būtų lengvesnis ir padėtų jums rasti geriausią ir tinkamiausią Shiatsu kaklo masažuoklį. Jei įmanoma, mes taip pat siūlome jums įdomių bandomųjų vaizdo įrašų. Be to, šiame puslapyje taip pat rasite svarbios informacijos, į kurią tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį, jei norite įsigyti masažo pagalvėlę.

Klausimai, kuriuos turėtumėte spręsti prieš pirkdami Shiatsu masažuoklį:

„Shiatsu“, šiai masažo formai būdingas pirštų spaudimas, taip pat ir delnų spaudimas. Spaudimas atliekamas ant tam tikrų energijos taškų, siekiant pagerinti energijos srautą ir taip išlaisvinti užsikimšimus. Šis masažas yra labai atpalaiduojantis, pulsas sulėtėja, kvėpuojate giliau. Shiatsu masažuoklis yra namuose jūsų pačių reikmėms. Prietaisai daro spaudimą energijos taškams per integruotus masažo rutulius, kad mūsų „Chi“ atsivertu.

Kam tinka Shiatsu masažuoklis? „Shiatsu“ masažuoklis iš esmės tinka kiekvienam, kad galėtų pasimėgauti bet kada namuose. Tačiau šis masažuoklis taip pat gali padėti jums su diskomfortu ir suteikti palengvėjimą.

Kaip naudoti Shiatsu masažuoklį? Yra įvairių Shiatsu masažuoklių skirtingoms kūno sritims. Todėl jų taikymas ne visada yra tas pats, bet paprastai yra labai panašus. Prietaisai turi valdymo sistemą, su kuria galima reguliuoti masažo trukmę ir masažo tipą. Priklausomai nuo įrenginio, galite įjungti šilumos funkciją. Po nustatymo, ką galite padaryti, tai tiesiog sėdėti ir mėgautis šiuo atsipalaidavimu. Shiatsu Pro  Am700 masažuoklis išsijungia pasibaigus programai po 15min. Taigi, mes taip pat esame tikri, kad prietaisas neperkais varikliukas.

Kiek kainuoja „Shiatsu“ masažuoklis? Shiatsu masažuoklio kaina priklauso nuo šių punktų:

  • Etapų taikymas.
  • Masažo galvučių skaičius.
  • Rankovių ilgis.
  • Maitinimo laido ilgumas.
  • Medžiagos kokybė

Kur galima įsigyti „Shiatsu Pro“ masažuoklį? Shiatsu masažuoklių galima įsigyti elektronikos parduotuvėse ir daugelyje internetinių. Didelį Shiatsu masažuoklių pasirinkimą siūlo, pavyzdžiui, šios internetinės parduotuvės: masazuokliai24.lt