Technikos nuoma Kaune privalumai

Technikos nuoma Kaune privalumai

Dideliuose projektuose įvairiems tikslams naudojama sunki statybinė technika. Įvairių tipų sunkiosios technikos pasirinkimas priklauso nuo darbų apimties ir projekto ekonomiškumo. Tai palengvina ir pagreitina statybos procesą.

Pagal darbo tipą ir pobūdį, galite rinktis techniką tokią kaip: ekskavatorius, kranas, krautuvas, mini krautuvas ir be vargo ją išsinuomoti Kaune.

Ekskavatoriai yra svarbi ir plačiai naudojama įranga statybos pramonėje. Bendra jų paskirtis yra kasinėti, bet be to, jie taip pat naudojami įvairiems tikslams, pavyzdžiui, sunkiasvorių kėlimo, griovimo, upių gilinimo, medžių kirtimo ir pan. Ekskavatoriai turi ilgą ranką todėl gali pasiekti objektus esančius toliau nuo savęs. Ilgos svirties gale yra numatytas kasimo kaušas, o kabina skirta mašinos operatoriui. Visas salono išdėstymas gali būti pasukamas iki 360 laipsnių, o tai palengvina valdymą. Ekskavatoriai gali būti ratiniai arba vikšriniai.

Ekskavatorius krautuvas, dar kitaip vadinamas ,,račiokas“ yra dar viena sunkioji statyboje naudojama įranga, kuri paprastai naudojama didesnio gylio kasimams. Jį sudaro ilga strėlė, o kasimo kaušas yra pakabintas ant strėlės viršaus. Uostų statybai, kasinėjimui po vandeniu, nuosėdų šalinimas vandens telkiniuose ir kt. gali būti atliekamas račioko pagalba.

Buldozeriai yra kitos rūšies dirvožemio kasimo įranga, naudojama viršutiniam dirvožemio sluoksniui pašalinti iki tam tikro gylio. Nešvarumai pašalinami naudojant priekyje esančią plačią metalinę plokštę su aštriais kraštais. Šią plokštę galima nuleisti ir pakelti naudojant hidraulinius stūmoklius. Jie plačiai naudojami silpnų dirvožemio ar uolienų sluoksnių pašalinimui, dirvožemio pakėlimui ir kt.

Greideriai, dar vadinami autogreideriais, yra kita įranga, naudojama statybose, ypač kelių tiesimui. Jis daugiausia naudojamas dirvožemio paviršiui išlyginti. Tarp priekinių ir galinių ratų yra horizontali geležtė, kuri darbo metu nuleidžiama į žemę. Valdymo kabina yra galinės ašies išdėstymo viršuje. Greideriai taip pat naudojami sniego ar purvo šalinimui nuo kelių, grunto paviršiui išlyginti prieš klojant asfalto sluoksnį, pašalinti nereikalingą grunto sluoksnį nuo žemės ir pan.

Teleskopiniai krautuvai yra statybose naudojama kėlimo įranga, skirta sunkioms medžiagoms pakelti į reikiamą aukštį arba statybinei platformai didesniame aukštyje esantiems darbuotojams ir pan. Jame yra ilga teleskopinė strėlė, kurią galima pakelti arba nuleisti. Priklausomai nuo darbo reikalavimo, prie teleskopinės strėlės galo galima pritvirtinti įvairių tipų įrenginius, tokius kaip šakiniai krautuvai, kaušai, kabina, kėlimo strėlės ir kt.