Vaizdo registratorių pasirinkimas

Tinkamas vaizdo registratorius gali Jums padėti kur kas paprasčiau įveikti bet kokius atstumus, galiausiai, ne tik pačiam būti saugesniu, tačiau taip pat ir prisidėti prie kitų saugumo kelyje. O tai yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė.

Žinoma, vaizdo registratoriai, kurie yra siūlomi, labai įvairūs, tad reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kol bus rastas labiausiai tinkamas variantas.

Pateiksime kelias gaires, kurioms pirmiausia ir reikia skirti daugiausia dėmesio.

  • Pradėsime nuo to, kad pirmiausia reikia skirti kuo daugiau dėmesio vaizdo kokybei. Optimalus variantas yra 1080p 30 kadrų per sekundę filmavimą atliekantis registratorius. Žinoma, visada geriausia toks, kuris turi HD raišką. Tokiu atveju bus galima džiaugtis kur kas geresniu fiksavimu, kuris tuo pačiu ir kuria saugumą kelyje.
  • Kitas svarbus aspektas renkantis įrangą yra apžvalgos kampas. Visada geriausia rinktis tokį, kuris „mato“ 120 laipsnių kampą. Žinoma, galima rasti ir mažesnio kampo, kurie dažniausiai kainuoja pigiau. Visgi, nusprendus, kad tokia įranga Jums reikalinga – visada labiausiai apsimoka investuoti į kokybę.
  • Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad galimas tvirtinimo būdas kinta. Šiuo metu dažniausiai vaizdo registratoriai yra tvirtinami:
  1. Vakuuminiu laikikliu.
  2. Lipnia juostele.
  3. Tvirtinant prie veidrodėlio.
  • Žinoma, daugeliui svarbus aspektas yra ir registratoriaus dydis. Pirmiausia riekia nuspręsti, kur jis bus tvirtinamas. Tokiu atveju atitinkamai reikia kuo daugiau dėmesio skirti ir matmenims. Kai kuriems asmenims labai nepatinka, kai jiems prieš akis mašinoje yra priedų, daiktų, kadangi jie trikdo matomumą. Tokiu atveju, žinoma, visada geriausia yra rinktis mažesnius, kad kelionės nebūtų varginančios dairantis ten, kur nereikia.
  • Taip pat reikia nepamiršti, kad renkantis svarbus aspektas yra atminties talpa. Žiūrėkite – kiek laiko gali būti įrašoma, kol duomenys turės būti iškelti.
  • Galiausiai, verta daugiau dėmesio skirti ir gamintojams. Skaitykite kitų žmonių komentarus ir raskite gerą kainos bei kokybės santykį.

Šiuo metu vaizdo registratoriai dažniausiai perkami internetu, kadangi tai yra labai puiki galimybė pamatyti akcijas ir sumokėjus mažiau – džiaugtis patikima kokybe, kuri Jums tarnaus daug metų. Esate to verti.