Ką reikia žinoti ieškant darbo Olandijoje?

Norint rasti darbą Nyderlanduose, reikia daugiau nei tik išversti savo CV. Norėdami dirbti Nyderlanduose, turite žinoti apie tarptautiniams darbuotojams keliamus reikalavimus (pvz., Olandijos vizų nuostatas ir Olandijos darbo leidimus), dabartinę darbo rinką ir tai, kaip ir kur rasti darbą Olandijoje.

Darbo rinka Olandijoje

Emigrantams yra daug galimybių dirbti Nyderlanduose. Šalyje yra daugybė tarptautinių ir tarptautinių įmonių, tokių kaip yra: „ING Group“, „Royal Dutch Shell Group“, „Unilever“, „Philips“ ir „Heineken“. Taip pat yra daug įdarbinimo agentūrų, kurios siekia įdarbinti užsieniečius Olandijoje. Nyderlandai turi gana stabilią ekonomiką, kurią remia daug užsienio investicijų, kurias skatina palankios mokesčių sąlygos. Šalyje taip pat yra įvairių, gerai išsilavinusių gyventojų, iš kurių beveik 24% yra užsienio arba etninės mažumos.

Laisvos darbo vietos Olandijoje

Nyderlanduose yra daug klestinčių ir augančių darbo sektorių. Tai žemės ūkis ir maistas, kūrybinės industrijos, chemijos pramonė, energetika, IT, sveikatos ir gyvybės mokslai, logistika ir paslaugų pramonė. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai Olandijoje yra labai paklausūs, todėl jiems reikalingas greitas imigracijos procesas. Kai kuriems tarptautiniams darbuotojams taip pat taikomos mokesčių lengvatos (30 % mokesčių sprendimas). Šiai grupei priklauso inžinieriai, turintys techninių įgūdžių, IT specialistai, dirbantys finansų srityje, taip pat žmonės, turintys darbo pardavimų, rinkodaros ir klientų aptarnavimo srityse patirties. Kiti paklausūs darbai Olandijoje yra specialistai ir absolventai, dirbantys sveikatos priežiūros, mokesčių, laikinųjų vadovų ir švietimo srityse. Galite pamatyti pramonės šakas, kuriose yra daugiausia laisvų darbo vietų, taip pat laisvas darbo vietas viešajame ir švietimo sektoriuose.

Darbo atlyginimai Olandijoje

Numbeo duomenimis, vidutinis mėnesinis neto atlyginimas Olandijoje yra kiek daugiau nei 2341 eurai per mėnesį. Pajamų ir atlyginimų svetainėje Gemiddeld Inkomen pateikiami įvairių pareigų pradiniai atlyginimai. Didžiausi mėnesiniai pradiniai atlyginimai yra už odontologiją (4000 eurų) ir farmaciją (3300 eurų). Mažiausi pradiniai atlyginimai už kvalifikuotas pareigas yra šokiai ir muzika (1200 eurų) bei vizualinis menas ir dizainas (1300 eurų). Jei ketinate dirbti Olandijoje, daugiau informacijos į jums rūpimus klausimus galite rasti: bondojobs.lt.