Kaip pasirinkti padangas pagal automobilį?

Kai žinote, kokio dydžio padangos tinka jūsų automobiliui, turite turėti galimybę rinktis iš įvairių padangų tipų. Padangos gali atrodyti panašiai, tačiau jas galima optimizuoti taip, kad veiktų labai skirtingomis sąlygomis ir naudojimui. Pagalvokite apie šiuos dalykus: Kokiomis oro sąlygomis vairuoju? Kokios yra blogiausios situacijos, su kuriomis galiu susidurti? Kur aš važiuosiu? Miesto gatvės, ilgi greitkeliai ar miško takai reikalauja skirtingų eksploatacinių savybių. Koks jūsų vairavimo stilius: ar jums patinka jausti kiekvieną posūkį ar būti amortizuotam nuo kelio? Perskaitykite likusius mūsų patarimus, kad turėtumėte atsakymą į kiekvieną klausimą.

Kokiomis oro sąlygomis vairuojate?

Jūsų padangos turi būti atsparios įvairioms klimato sąlygoms: lietui, dideliam karščiui, sniegui, ledui ir pan. Visa tai turi įtakos padangų veikimui, todėl norėdami būti saugūs, turite nusipirkti padangas, kurios veiks ne tik įprastomis klimato sąlygomis, bet ir pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis, su kuriomis susidursite.

Klimatas gana šiltas: Temperatūra nenukrenta žemiau nulio…. Galite rinktis pirkti visasezonines ir/ar vasarines padangas.

Klimatas yra sezoninis: Žiemą temperatūra nukrenta žemiau nulio. Norėdami maksimaliai padidinti savo saugumą visomis sąlygomis, jums reikia: Vieno komplekto vasarinių padangų ir vieno žieminių padangų komplekto. Arba vieno visasezoninių padangų komplekto.

Klimatas yra sezoninis ir atšiauri žiema: Temperatūra nukrenta žemiau nulio, nes iškrenta gausus sniegas ar ledas. Norėdami maksimaliai padidinti savo saugumą bet kokiomis sąlygomis, rekomenduojame vieną vasarinių arba universalių padangų komplektą ir vieną žieminių padangų komplektą. Atšiauriomis žiemos sąlygomis jūsų vietovėje gali nepakakti viso sezono padangų.

Geriausių padangų pasirinkimas pagal automobilį. Skirtingoms transporto priemonėms reikalingos skirtingos padangos savybės, protektorius, standumas ir kt. Tinkamo tipo naudojimas padės sutaupyti degalų ir pagerinti saugumą. Keleivinės transporto priemonės: sedanai, visureigiai komunaliniai automobiliai (CUV), mikroautobusai. Šiems automobiliams reikia tinkamos sukibimo su šlapia ir sausa danga, o dažnai ir sukibimo su sniegu. Kai kuriems prabangiems sedanams taip pat gali prireikti didesnio greičio. Šios transporto priemonės nereikalauja didelės keliamosios galios, išskyrus mikroautobusus.