Kada laikas keisti stogo dangą?

Stogo danga ne tik puošia namą, bet ir atlieka labai svarbias funkcijas. Todėl labai svarbu suprasti, kada stogo danga dar yra kokybiška ir puikiai atlieka savo darbą, o kada jau laikas ją keisti. Kaip suprasti? Pirmas dalykas, į kurį turite atkreipti dėmesį, tai stogo dangos funkcionalumas. Deja, bet stogo dangos po kurio laiko susidėvi ir nebegali tinkamai atlikti darbo. Tai pirmas dalykas, rodantis, kad laikas ją keisti. Kitas dalykas, kuris turi nelikti nepastebėtas, tai stogų dangos išvaizda. Jei pastebėjote, kad ji susidėvėjo, tuomet greičiausiai reikėtų ją pakeisti. Deja, bet susidėvėjusi stogo danga ne tik sugadins namo išvaizdą, bet ir po kurio laiko praras reikiamas savybes ir nebeatliks savo funkcijų.

Ar stogų dangos brangios?

Stogų dangos kainuoja įvairiai, kadangi kaina priklauso nuo daugelio kriterijų. Vienas jų – gamintojas. Deja, bet kartais mokate ne už stogo dangos kokybę, o gamintojo vardą. Kitas atvejis, kai permokama – godus pardavėjas. Kartais naudinga pasidomėti ne tik vieno, bet kelių pardavėjų siūlomomis kainomis, kad būtų galima suprasti, kurį pardavėją pasirinkti. Na, ir nereikia pamiršti, kad kartais kaina priklauso ir nuo to, kokią stogo dangą perkate. Tam tikrais atvejais už stogo dangą reikia mokėti labai brangiai, bet tik todėl, kad ji išskirtinės kokybės ar dizaino. Tuomet jums patiems spręsti, ar pirkti, ar ne brangesnę stogo dangą.

Ar saugu pirkti internetu?

Pirkti stogų dangas galite ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu. Tai saugu, tačiau tam tikrais atvejais riziką kelia žmonių neatidumas ir naivumas. Jei perkate iš nepatikimų pardavėjų užsienyje, tuomet maža tikimybė, kad būsite patenkinti stogo danga. Be to, už siuntimą iš užsienio mokėsite gana didelę sumą. Jei norite, kad stogų dangos būtų ne tik kokybiškos, bet ir kaina būtų nebrangi, pirkite internetu, tačiau ne iš užsienio. Tokiu būdu nenusivilsite nei kaina, nei prekės kokybe.