Paskola automobiliui: ką reikėtų žinoti?

Paskola automobiliui: ką reikėtų žinoti?

Paskola automobiliui yra viena dažniausiai ieškomų paskolų. Vis daugiau žmonių renkasi automobilį pirkti pasiskolinę pinigų ir nelaukti, kol sutaupys reikiamą sumą svajonių automobiliui. Jeigu ir Jūs šiuo metu dairotės naujo automobilio ir galvojate apie tai, kad būtų verta pasiskolinti pinigų šiam pirkiniui, pasidomėkite, kokios paskolos automobiliams rinkoje siūlomos šiuo metu.

Kodėl verta skolintis?

Automobilis yra ne tik susisiekimo priemonė, bet kai kam ir darbo įrankis ar netgi įvaizdžio dalis. Todėl automobiliai tampa neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Kokybiškas ir patikimas automobilis reiškia ne tik malonų, bet ir saugų vairavimą bei važiavimą. Be to, vis daugiau lietuvių renkasi vis naujesnius automobilius, nes tai suteikia ne tik daugiau komforto, bet ir padeda sutaupyti automobilio išlaikymo lėšų. Todėl vis dažniau pasirenkama automobiliui pinigų pasiskolinti.

Pavyzdžiui, šiuo metu važinėjate su senu automobiliu, nes naujam nėra pakankamai pinigų, tačiau jau ne vienerius metus taupote naujam modeliui. Per visą šį laiką gyvenate taupydami, taigi, kažko turite atsisakyti. Tuo pačiu metu vis gendantis senas automobilis reikalauja papildomų investicijų, nes reikia apmokėti dažnus remontus, o ir kuro sąnaudos yra didelės. Viso to galite išvengti pasiskolinę pinigų automobiliui. Tokiu atveju nebereikia laukti metų metus ir taupyti, nes norimą automobilį galite nusipirkti iš karto. Naujas automobilis nereikalauja tiek daug remonto ir bus ekonomiškesnis. Paskola automobiliui suteikia galimybę įsigyti ne tik naujesnį, bet ir patikimesnį automobilį nei galėtumėte sau leisti iš turimų pinigų.

Kokie kriterijai keliami automobiliui?

Tai priklauso nuo to, kur skolinatės pinigų. Pavyzdžiui, lizinguojant automobilį per banką, gali būti keliami tam tikri reikalavimai. Dažniausiai tai yra tai, jog prašoma automobilį drausti ne tik civiliniu, bet ir KASKO draudimu. Tačiau labai daug smulkiojo kreditavimo bendrovių, suteikdamas paskolą automobiliui, nekelia jam jokių reikalavimų. Tai reiškia, kad nėra svarbu, kokio amžiaus automobilis, taip pat nesvarbu, iš ko jis bus pirktas. Paskola automobiliui čia suteikiama atsižvelgiant tik į Jūsų kredito istoriją ir finansus. Netgi nenurodoma, kada automobilį turite įsigyti. Gavę paskolą galite tai padaryti neskubėdami. Taip pat galite skolintis tiek visą reikalingą sumą automobiliui mokėti, tiek dalį jos. Kreditoriui nereikia nurodyti, kokios vertės automobilis bus perkamas. Tad skolintis taip yra daug paprasčiau ir greičiau.