Verta ar ne nagus dengti nagų geliu?

Tikėtina, kad ir kokią procedūrą pasirinktume ji turi tiek pliusų, tiek minusų. Neišvengiamai tai kai kam gali tikti, o kai kam ne. Lygiai tokia pati situacija yra su geliais nagams, kai kurios moterys jais nuolat gali puošti nagus, o kai kurios ne. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti, ar verta, o galbūt ir ne nagus dengti nagų geliu.

Verta nagus dengti geliu nagams

Kalbant apie tokios procedūros pliusus, jų galima įžvelgti labai daug. Pirmasis yra tas, kad gelis nagams gali būti labai skirtingas, tai yra įvairių spalvų, tad kiekviena gali rinktis tokį variantą, kuris jai yra gražiausias arba tinkantis tam tikrai progai. Dar vienas pliusas, kurį galime įžvelgti yra tai, kad gelis nagams išsilaiko pakankamai ilgą laiką, jeigu yra dirbama su tinkamomis priemonėmis ir visą darbą atlieka profesionalai. Vadinasi, jums žymiai rečiau reikės atlikti manikiūrą ir taip bus taupomas jūsų laikas bei pinigai. Taip pat prie teigiamų savybių galima priskirti ir tai, kad jis tarsi yra apsauginė priemonė, kuri saugo nago plokštelę nuo kenksmingų išorinių veiksnių, kas leidžia nagui išlikti sveikesniam.

Neverta nagų dengti geliu nagams

Kaip ir minėjome šiek tiek anksčiau, kiekviena procedūra turi ir savus minusus. Tad prie minusų galima priskirti tai, kad šią procedūrą reikėtų atlikti pas profesionalus, nes namų sąlygomis pasidaryti tvarkingą manikiūrą gali būti pakankamai sunku. Tad praktiškai vieną ar du kartus per mėnesį turėsite atrasti tam laiko. Dar vienas dalykas, kurį galima priskirti prie minusų yra tas, kad jo taip lengvai nenusivalysite, tad irgi, jeigu nenorite pažeisti nago, verta nusiimti gelį nagams vykstant pas manikiūrininkę. Nagų gelis išsilaiko pakankamai ilgai, todėl su tokių pasidarytų manikiūrų turėsite vaikščioti pakankamai ilgą laiką, todėl kai kam tai gali būti minusas, o kitiems privalumas, nes apie manikiūrą galėsite tiesiog pamiršti bet jau kuriam nors laikui.

Kurį variantą geriausia pasirinkti?

Vieno vienintelio atsakymo nėra, nes visa tai reikia pasverti iš visų pusių ir susidėti visus pliusus ir minusus. Aišku, kam toks manikiūras netinka, tuomet toks žmogus tikrai jo nesidarys, bet jeigu norite sutaupyti laiko, visada vaikščioti su gražiais ir tvarkingais nagais, tuomet vienareikšmiškai galima sakyti, kad toks variantas yra tinkamas ir privalomas.