Kokybiška pagalba norintiems išmokti vairuoti

Papildomos pamokos vairavimo mokykloje

Ne kiekviena diena gali būti sėkminga. Kartais įvysta netikėtų atsitikimų, kurie gali pakeisti gyvenimą kita linkme. Vienas iš tokių atvejų yra teisių praradimas, tuomet reikalingi papildomi mokymai, iš naujo reikia laikyti vairavimo egzaminą. Arba netikėtai neišlaikytas vairavimo egzaminas ir kad įgauti papildomos praktikos, taip pat gali reikėti papildomų pamokų. Tad jei atsitinka toks įvykis, nuo ko reikėtų pradėti, kokie dokumentai yra reikalingi, kiek tokie kursai kainuoja?

Papildomos pamokos praradus teisę vairuoti

Jeigu nusižengėte kelių eismo taisyklėms ir praradote teisę vairuoti, praėjus nustatytam laikotarpiui galite vėl iš naujo bandyti gauti vairuotojo pažymėjimą. Kaip teigia vienas vairavimo mokyklos Vilniuje instruktorius, dažniausiai pažymėjimą prarandą jaunuoliai neturintys dviejų metų vairavimo stažo. Jie dažniausiai pažeidžia šias kelių eismo taisykles:

 1. Greičio viršijimas;
 2. Vairavimas neblaiviam;
 3. Nesilaikymas kelių eismo taisyklių pėsčiųjų atžvilgiu;
 4. Mobiliųjų priemonių naudojimas vairavimo metu;
 5. Vairuotojų nesinaudojimas saugos diržais;
 6. Lenkimo manevrai ne pagal taisykles;
 7. Nesilaikymas nustatytų taisyklių, dėl kurių buvo pažeista kitų asmenų sveikata.

Tai pagrindiniai aspektai, dėl kurių vairuotojai, o ypač jauni vairuotojai, praranda teisę vairuoti.

vairuokčia

Dokumentai, kurie reikalingi norint įsigyti papildomus vairavimo mokymus

Pateikiame pagrindinių dokumentų sąrašą, kurie reikalingi, norit užsirašyti į papildomus vairavimo mokymus:

 1. Asmens tapatybės dokumentas;
 2. Išrašas ar kitas tinkamas dokumentas, kuris įrodo, kad jums buvo pritaikyta administracinė atsakomybė;
 3. Vairuotojo pažymėjimą, jei jis nebuvo atimtas;
 4. Užpildytas nusižengimo dokumentas.

Žinoma, gali būti, kad jūsų paprašys ir papildomų dokumentų, tai priklausys, kokie pažeidimai buvo padaryti.

 

Kiti papildomi vairuotojų mokymai

Jei vairavimo dokumentas yra atimtas dėl to, kad vairavote neblaivus ar vartojote narkotines medžiagas, tuomet norint pakartotinai gauti vairuotojo pažymėjimą reikalingas papildomas paskaitų išklausymas apie narkotikų ir alkoholio žalą žmogaus organizmui. Dažniausiai tokie kursai susideda iš keturių dalių: apie alkoholio žalą, apie narkotikų žalą, kokią įtaką šios medžiagos turi vairavimui ir medicininė ar psichologinė pagalba. Baigus šį kursą, kiekvienas asmuo gauna pažymėjimą, su kuriuo toliau galima tęsti vairavimo mokymus.

 

Kiek kainuoja papildomas mokymasis?

Aišku, kad kiekviena papildoma pamoka kainuoja. Kainos yra skirtingos, priklausomai nuo to, kokius papildomus mokymus žadate įsigyti. Geriausia su kainomis yra susipažinti išsirinktoje mokymosi įstaigos internetiniame puslapyje. Kainos ten surašytos aiškiai, už kokias paslaugas yra mokama, koks valandų skaičius priklauso nustatytai sumai. Tad kiekvienas galės rinktis individualiai priklausomai nuo poreikių.